novinka 7

12.12.2017

Tak jsme nakonec přišli na způsob, jak Vám umožnit si hrát bezplatně v rámci demoverze s informačním systémem coris®. Jediné, co pro to musíte udělat, napište nám Vaše plné jméno na naši e-mailovou adresu info@coris.info. Obratem získáte jméno a heslo do systému a pak již neváhejte a hrajte si. Myslíme si, že ani videonávody nebudete potřebovat, ale i přesto na nich stále pracujeme. Budou k dispozici po svátcích.

Novinka 6

19.11.2017

Na základě Vašich připomínek a dotazů jsme začali pracovat na demoverzi informačního systému. Vytvoříme imaginární společnost, do které dostanete plný přístup a budete tedy moci si zadávat zakázky, filtrovat již zadané či jinak si se systémem pohrát. Rovněž pracujeme na videonávodech.

Novinka 5

24.10.2017

První seminář zaměřený na seznámení odborné veřejnosti s informačním systémem proběhlo minulý týden v oblastní kanceláři ČKAIT v Ústí nad Labem za laskavé asistence předsedy výboru Ing. Martina Mandíka. Semináře se zúčastnilo v komorním prostředí 8 osob a nezabralo nám více než dvě hodinky. Skromnost mi nedovoluje seminář hodnotit, ale myslím, že to bylo fajn odpoledne.